מכתבי המלצה

 

מכתב המלצה ממטופלת

 

מאז היותי ילדה ועד לפני כשנתיים, סבלתי מדלקות גרון חוזרות ונשנות. הרופאים כבר הכירו אותי ואת בעייתי, "את פשוט רגישה בגרון" הם היו אומרים לי ונותנים לי עוד ועוד אנטיביוטיקה במינונים שונים, למרות שתוצאות בדיקות הדם הראו שהכול תקין.

אבל כל זה הפך להיסטוריה לפני שנתיים כשהחלטתי להיפגש עם ערן: ערן לא נתן לי אנטיביוטיקה וגם לא צמחי מרפא, הוא נתן לי הרבה יותר מזה. בטיפול עם ערן למדתי להסתכל על חיי מנקודת מבט אחרת שתתאים לי יותר. למדתי שגוף ונפש חד הם ולכן יש לדאוג לשניהם. למדתי על החיים ובעיקר על עצמי. ערן לא רק לימד אותי על עצמי והביא אותי למודעות, אלא גם העניק לי כלים יישומיים לשנות את דפוסיי התנהגותי כך שיהיו בהלימה עם ה"אני החדשה" .

כל זה נעשה באווירה נעימה, רגועה, פתוחה, קסומה, מקבלת ומעשירה.... אה כן, ועל הדרך נפסקו גם דלקות הגרון.

 

  

 

מכתב המלצה ממטופלת

 

בגיל 38 החלה להופיע אצלי תופעה של הירדמות הרגליים. התופעה החלה בהירדמות רגל אחת וכעבור כדקה נרדמה השנייה. תוך כמה חודשים החמירה הבעיה עד למצב בו ההירדמות טיפסה עד הצלעות ותדירות הופעתה הלכה וגדלה עד שהגיעה ל 5-7 פעמים ביום. צילומי גב, בדיקות המערכת העצבית ואולטרסאונד של כלי הדם שללו כל בעיה הנראית לעין. הגעתי לערן לטיפול. תוך מספר פגישות הצלחתי, בעזרתו, לשייך את הופעת הסימפטום - למצבי לחץ. התהליך הטיפולי כלל בעיקר שיחות, דרכן למדתי לנהל את חיי בדרך הנכונה לי ולהפסיק לתת לחיים לנהל אותי. כעבור מספר חודשים בהם נפגשנו על בסיס שבועי, פחתה התופעה עד שכיום, היא מופיעה לעתים נדירות, כאשר אני יודעת לזהות מתי תגיע ולשלוט בה.

  

מכתב המלצה ממטופלת

 

קשה לכתוב בכמה מילים תהליך ארוך משמעותי ומעצים כל כך בפרט כשיש תינוק בבית :) אך אעשה כמיטב יכולתי.

העבודה שלך עם הגוף והנפש היא מדהימה. עדינה ומיוחדת. עזרת לי לעבור לא מעט משברים. הטיפול היה מדויק ונכון לי  הוא היווה לי מראה לתוך חלקים חבויים שבי. כואבים וגם מדהימים שלא הכרתי בהם. אתה אמן בשיטת ביירון קייטי עד כדי כך שיכולתי לעשות אותה על עצמי ועל אחרים. ישנם מורי דרך בחיים שלנו. אתה היית ונשארת מורה כזה עבורי. פתרת אותי ממצוקות פיזיות הכול באמצעות התבוננות פנימה. אתה איש אותנטי, צנוע וישר. ואני בטוחה שמי שאמיץ דיו לחקור ולהיכנס פנימה אתה תלך איתו בסקרנות ובענווה גדולה מתוך  כבוד רב לתהליך  שהוא עובר.

 

בהערכה גדולה. חיבוק גדול, ורד